Poptávkový formulář

Následující data, které vložíte do formuláře považujeme za PŘÍSNĚ DŮVERNÁ. Nebude s nimi nakládáno v žádném případě k jinému účelu než k založení vaší offshore společnosti.

Z našich zkušeností se jeví jako nejvhodnější offshore lokalita Belize, proto následující formulář reflektuje zejména potřeby k založení společnosti v tomto daňovém ráji. Pokud máte zájem o založení společnosti v jiné destinaci - využijte prosím odkazů na podobné poradenské společnosti - v menu vpravo anebo ve vrchním menu pod hlavičkou, případně zkuste některou z poradenských společností

 

Offshore společnost založíte ZDE

email address:
Homepage:
URL:
Comment:


TIP: nevíte si rady? Zkuste náš generátor jmen společnosti
Upozornění: V název společnosti nesmí být užity následující slova a výrazy: Assurance, Bank, Insurance, Foundation, Building Society, Chamber of Commerce, Chartered, Cooperative, Imperial, Trust, Municipal, Royal a další slova s podobným významem jako např. slova evokujícípatronát Její Výsosti královny Anglie, britské královské rodiny a belizské vlády. Jména musí končit některým z následujících slov: Limited, Corporation, Incorporated, Society Anonyme, Sociedad Anonima, Aktiengesellschaft nebo zkratky jako Ltd, Corp, Inc, SA, AS nebo AG.
*:
*:
*:


Standardně obsahují dokumenty společnosti klauzuli, která umožňuje vykonávat jakoukoli obchodní činnost, pokud není v rozporu s e zákony Belize. SPolečnosti nesmí podnikat například v oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a další činnosti, které omezuje místní zákon Belize International Business Companies Act.
Popis činnosti*:
:


Standardně je základní kapitál 50.000 USD
Paušální daň je pak odstupňována podle základního jmění:
$ 100 USD pro společnosti se zákl. jměním do 50.000 USD
$ 350 USD pro společnosti se zákl.jměním bez stanovení nominální hodnoty akcií.
$ 1000 USD pro společnosti se zákl. jměním nad 50.000 USD
Požaduji*:

:

Požaduji*:
:


Ředitel společnosti není nikde registrován, nicméně
musí být uveden aktuálně u registračního agenta v místě.
Je třeba mít alespoň jednoho ředitele. Můžete si opět zvolit
nominovaného ředitele, který zastupuje skutečného vlastníka.
Požaduji*:
:


Je vystavena většinou na skutečného majitele nebo jím prověřenou osobu.
:
:
:
:
Požaduji další služby::
:
:
*:
:
:
Verifikace:
Captcha Fill in the text
 

Před založením společnosti vás bude kontaktovat náš zástupce. Budeme potřebovat oveřenou kopii některých dokladů jako pas, OP a další dokument osvědčující váš trvalý pobyt.

VÍCE INFOMACÍ O ZALOŽENÍ OFFSHORE FIRMY

Máme dobré zkušenosti s profispolecnosti.cz

print

Náš tip: Levné kuchynĕ od Oresi.